صدرا سیل وان

سیل های صدرا سیل وان

انتخاب سیل القائی مناسب و باکیفیت از مهمترین عوامل جهت بالابردن کارایی و بازدهی در بسته‌بندی محصولات می باشد که به شرکت ها این امکان را می‌دهد که محصولات خود را در ایده آل ترین شرایط وارد بازار مصرف نمایند.

عوامل متعددی در انتخاب سیل القائی مناسب برای کاربردهای مختلف وجود دارد. یکی از مهمترین آن‌ها اندازه مناسب سیل می باشد. دقت در برش و ابعاد سیل از نقاط قوت سیل های صدرا سیل وان می‌باشد.

متغیر بودن ضخامت سیل از مواردی است که موجب بروز مشکلات فراوانی در شرایط القاء سیل و در نتیجه پلمپ نامناسب و بروز نشتی در بسته بندی محصولات می شود. استفاده از دستگاه های پیشرفته در تولید سیل تضمینی برای یکسان بودن ضخامت سیل های القائی صدرا سیل وان می‌باشد.

استفاده از برترین و به روزترین تکنولوژی در تولید سیل های القائی تک لایه و پشت مقوادار این امکان را برای شرکت صدرا سیل وان به عنوان بزرگترین و باکیفیت ترین تامین کننده سیل در کشور، مهیا ساخته که برای مشتریان خود تجربه الصاق آسان سیل در خطوط بسته بندی با سرعت های بسیار بالا را فراهم سازد.

انواع سیل های صدرا سیل وان:

این سیل ها (واشرها) با توجه به نوع آن می توانند از چندین لایه متفاوت شامل تکیه گاه، لایه نازک آلومینیوم و لایه پلیمر حساس به گرما (سازگار با انواع ظروف PET/PE/PP/PVC/GLASS) همراه با چندین لایه محافظ، تشکیل شده باشند، کلیه مواد به کار رفته در لایه های مختلف سیل های پشت مقوادار و تک لایه از با کیفیت ترین مواد اولیه موجود و از نوع Food Grade بوده و مجوزهای لازم جهت استفاده در صنایع مختلف از قبیل غذائی، داروئی، بهداشتی، کشاورزی و پتروشیمی را دارا می باشند.

۱- سیل القایی پشت مقوادار:
(برای مشاهده گالری تصاویر کلیک کنید)

در مقواسیل ها، فویل آلومینیومی بعد از سیل شدن، به نحوی بسیار مناسب به دهانه بطری چسبیده، از نشت محتویات داخل ظرف جلوگیری کرده و در عین حال مانع ورود هوا، رطوبت و آلودگی به داخل ظرف می شود. لایه مقوائی از آلومینیوم جدا شده و درون درب ظروف باقی می ماند تا درب ظرف حتی در صورت استفاده مکرر به خوبی و بطور کامل بسته شده و آب بند بودن درب (عدم نشتی) حفظ گردد.

برحسب استفاده، این سیل ها می توانند از لایه های مختلف نشان داده شده، تشکیل شده باشند.

انواع مقوا سیل:

PET/PE/PP
GLASS

Paperboard
۲- سیل القایی تک لایه:
(برای مشاهده گالری تصاویر کلیک کنید)

از مهمترین ویژگی های سیل های تک لایه صدرا سیل وان، خاصیت آسان بازشو بودن آن ها می باشد که ضمن سیل نمودن بسیار مناسب ظروف و جلوگیری از هرگونه نشتی، بازنمودن سیل را برای مصرف کننده نهائی بسیار آسان می نماید.

این سیل ها ضد آب بوده و از نشت محتویات داخل ظرف به بیرون و ورود هوا، رطوبت یا آلودگی به داخل جلوگیری می نمایند. بعد از الصاق سیل، در عین اینکه محصول به نحوی بسیار مناسب و کامل پلمپ می شود، مصرف کننده می تواند به راحتی پلمپ را بدون نیاز به وسیله خارجی مانند چاقو! باز کند.

این سیل ها برحسب استفاده می توانند از لایه های ذیل، تشکیل شده باشند.

انواع سیل تک لایه:

PET/PE/PP
GLASS
UNIVERSAL

Polyester Membrane